Solar SP Tech Pro Brolly System 58 inch

Artikelnr: BVCT01

Pre Order nu en ontvang je sp tech brolly system als eerste

De Solar SP C-Tech Brolly is een premium karperbrolly voor vissers die maximale bescherming, ruimte en comfort zoeken. Uitgevoerd in SP C-Tech S-Cam 20.000 mm waterdicht en ademend materiaal met volledige UV-Blackout, een ultra low hub voor extra binnenruimte en innovatieve stormpalen met Mudfoot-ankers. Compleet geleverd met infillpaneel, heavy duty grondzeil, haringen en draagtas.

459,99

Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 15,33 p/m) of in 3x via IN3 .

 

  • Gratis verzending in Nederland en België vanaf €69,- 
  • Snelle en betrouwbare levering. 
  • 850m2 Grote Hengelsport Zaak In Vlijmen.
  • Behulpzame Service.
  • Geopend sinds 1994. 
  • Altijd De Beste Deals 

Solar SP C-Tech Brolly

De Solar SP C-Tech Brolly is een hoogwaardige karperbrolly voor de serieuze karpervisser die maximale bescherming, ruimte en gebruiksgemak zoekt. Dankzij de combinatie van premium materialen, een ruim 58 inch ontwerp en slimme Solar-details is deze brolly uitstekend geschikt voor zowel korte als langere karpersessies.

De brolly is vervaardigd uit Solar SP C-Tech S-Cam materiaal met een waterdichtheid van maar liefst 20.000 mm en ademende eigenschappen. Hierdoor ben je uitstekend beschermd tegen regen en wisselende weersomstandigheden.

Het volledige UV-Blackout doek helpt zonlicht buiten te houden en draagt bij aan een aangenamere temperatuur binnenin de brolly. Het kenmerkende SP C-Tech SolarCam camouflagepatroon geeft de brolly daarnaast een stijlvolle uitstraling die perfect past binnen de Solar SP C-Tech range.

Maximale binnenruimte

Solar heeft de SP C-Tech Brolly voorzien van een ultra low hub-ontwerp. Hierdoor wordt de beschikbare ruimte optimaal benut en ontstaat er meer bruikbare binnen- en hoofdruimte.

De ruime 58 inch constructie biedt voldoende plaats voor je bedchair en overige uitrusting tijdens langere sessies.

Wanneer je het verwijderbare infillpaneel uit de brolly haalt, ontstaat een groot open front. Hierdoor heb je vanuit je brolly een breed, panoramisch uitzicht over je stek en het water.

Verwijderbaar infillpaneel

Het meegeleverde infillpaneel maakt het mogelijk om de Solar SP C-Tech Brolly snel aan te passen aan het weer.

Bij mooi weer kun je de brolly lekker open vissen. Wanneer het weer omslaat of je tijdens langere sessies meer bescherming en privacy wilt, plaats je eenvoudig het infillpaneel.

De letterbox deur beschikt over verschillende configuratiemogelijkheden, waaronder mozzie-mesh, zodat je ook tijdens warmere omstandigheden voldoende ventilatie kunt creëren.

Aan de achterzijde zijn bovendien dubbele ventilatieopeningen aangebracht voor extra luchtcirculatie.

Innovatieve Mudfoot stormpalen

Een bijzonder detail van de Solar SP C-Tech Brolly zijn de innovatieve stormpalen met Mudfoot-ankers.

Deze zorgen voor extra stabiliteit wanneer de weersomstandigheden slechter worden. De Mudfoot-ankers kunnen tijdens het inpakken op hun plaats blijven zitten, waardoor het opzetten en afbreken van de brolly sneller en gemakkelijker gaat.

Ideaal voor de karpervisser die regelmatig verkast of zijn materiaal zo efficiënt mogelijk wil opbouwen.

Compleet geleverd

Solar levert de SP C-Tech Brolly als een zeer compleet pakket. Naast de brolly en het verwijderbare infillpaneel ontvang je een Heavy Duty grondzeil, haringen, extra lange Mudfoot haringen en een stevige draagtas.

Ook zijn er twee interne gaasopslagvakken aanwezig voor kleinere accessoires en krijg je 2 Mag-Loc hengelbandjes om je hengels tijdelijk tegen de brolly te bevestigen.

Eigenschappen

  • Gemaakt van Solar SP C-Tech S-Cam materiaal

  • Maar liefst 20.000 mm waterdicht

  • Ademend doek

  • Volledig UV-Blackout materiaal

  • SP C-Tech SolarCam camouflagepatroon

  • Sterk en duurzaam metalen centraal blok

  • Ruime 58 inch uitvoering

  • Ultra low hub-ontwerp voor maximale binnenruimte

  • Groot open front met panoramisch uitzicht

  • Verwijderbaar infillpaneel inbegrepen

  • Letterbox deur met mozzie-mesh mogelijkheden

  • Dubbele ventilatieopeningen aan de achterzijde

  • Twee interne gaasopslagvakken

  • Inclusief 2 Mag-Loc hengelbandjes

  • Innovatieve stormpalen met Mudfoot-ankers

  • Heavy Duty grondzeil inbegrepen

  • Inclusief haringen en extra lange Mudfoot haringen

  • Stevige draagtas inbegrepen

Specificaties

Hoogte: 132 cm
Breedte: 278 cm
Diepte: 176 cm
Grondoppervlak: 278 × 176 cm
Gewicht compleet zonder verpakking: 11,8 kg
Gewicht brolly, draagtas en 5 haringen: 7,65 kg

Solar SP C-Tech Brolly kopen?

De Solar SP C-Tech Brolly is een uitstekende keuze wanneer je een hoogwaardige en complete karperbrolly zoekt die geschikt is voor intensief gebruik. Het 20.000 mm waterdichte SP C-Tech materiaal, de ruime constructie, UV-Blackout en innovatieve Mudfoot stormpalen maken dit een brolly waarmee je onder uiteenlopende omstandigheden comfortabel aan de waterkant kunt verblijven.

Solar SP Tech Pro Brolly System 58 inch heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Solar SP Tech Pro Brolly System 58 inch

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen voor Solar SP Tech Pro Brolly System 58 inch